Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

کلینیک تخصصی پیکرشناسی و تغذیه ورزشی دکتر شهرام فرج زاده موالو

  • مشاهده در قالب PDF

شماره های تماس کلینیک تخصصی پیکرشناسی و تغذیه ورزشی دکتر شهرام فرج زاده موالو 88676100 و 09327617788 می باشد. نشانی کلینیک : تهران- چهارراه جهان کودک - نبش خ صانعی- برج امیرپرویز- طبقه اول واحد سیزده می باشد.

انتخاب دکتر فرج زاده به عنوان نایب رییس اول ISAK

  • مشاهده در قالب PDF

بر اساس انتخابات رسمی و رای گیری از اعضای رسمی ISAK دکتر شهرام فرج زاده موالو به مدت چهار سال  تا سال 2020 میلادی به عنوان نایب رییس اول ISAK انتخاب شد. دکتر فرج زاده از سال 2010 میلادی به عنوان عضو هیئت رییسه در ساختار این انجمن فعالیت نموده است. این پست بالاترین موقعیت علمی اجرایی انجمن بعد از پست ریاست است.همچنین ریاست کمیته صدور مجوزها و استانداردها که در واقع کمیته فنی انجمن می باشد به مدت دو سال بر عهده دکتر شهرام فرج زاده موالو قرار داده شد. ریاست این کمیته پیش از این بر عهده پروفسور مایک مارفل جونز بود.

برگزاری کنفرانس جهانی ISAK و انتخاب دکتر فرج زاده

  • مشاهده در قالب PDF

کنفرانس جهانی ISAK از تاریخ ده تا دوازده جولای در دانشگاه کاتولیک سنت آنتونیو شهر مورسیا در اسپانیا بر گزار شد. از ایران آقایان دکتر شهرام فرج زاده موالو، دکتر حسین کاظمی پور، عبدالرضا نباتچیان و سرکار خانم نسیبه نیکروش در این کنفرانس شرکت نمودند. در جریان برگزاری اجلاس دوسالانه ایساک ، آقای دکتر فرج زاده برای دومین بار به مدت چهار سال دیگر به عنوان عضو هیئت رییسه این انجمن انتخاب شدند.

عضویت دکتر فرج زاده در کمیته علمی کنفرانس جهانی پیکرشناسی

  • مشاهده در قالب PDF

بر اساس دعوت پروفسور فرانسیسکو اسپارزا رییس کنگره جهانی پیکرشناسی ورزشی دکتر شهرام فرج زاده موالو به عضویت کمیته علمی کنفرانس جهانی پیکرشناسی ورزشی در مورسیا اسپانیا (2014) درآمد. دکتر فرج زاده تنها آنتروپومتریست آسیایی این کمیته می باشد.

انتشار جدیدیترین شماره خبرنامه ISAK

  • مشاهده در قالب PDF

آخرین شماره مجله خبری انجمن بین المللی پیکرشناسی ورزشی در ماه آگوست 2013 منتشر شد. در این شماره خبرهایی از کنگره جهانی ISAK ، دوره های مختلف در سراسر جهان، و به ویژه خبرهایی از ایران منتشر شده است. کلیه افرادی که عضو انجمن بین المللی پیکرشناسی ورزشی هستند این خبرنامه را دریافت می کنند.

You are here