Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

تکمیل ظرفیت دوره های بهمن و اسفند 1397

  • مشاهده در قالب PDF

به اطلاع علاقه مندان می رساند ظرفیت ثبت نام دوره 24 و 25 بهمن ماه و دوره های 1 و 2 اسفند تکمیل شده است و تاریخ دوره آتی متعاقبا اعلام خواهد شد.

نخستین دوره سطح دو ISAK در سال 1396

  • مشاهده در قالب PDF

ثبت نام از واجدین شرایط جهت شرکت در نخستین دوره بین المللی سطح دوم پیکرشناسی ورزشی (ISAK) در سال 1396  که به تاریخ 7 تا 10 شهریور ماه 1396 برگزار خواهد شد آغاز شده است.

مدرس این دوره جناب آقای دکتر شهرام فرج زاده موالو نایب رییس انجمن جهانی خواهند بود.

همکاران سطح یک می توانند جهت ثبت نام  درخواست تلگرامی خود را به شماره 09327617788 ارسال نمایند.

دوره سطح اول استان فارس برگزار شد

  • مشاهده در قالب PDF

دوره سطح اول هیئت پزشکی ورزشی استان فارس با حضور 13 نفر از کاندیداهای دوره سطح اول برگزار شد. این دوره از تاریخ 14 آذر لغایت 16 آذر ماه 1391 در محل هیئت پزشکی ورزشی برگزار شد. در روز آخر آزمون عملی برگزار شد و 11 نفر از ورزشکاران استان نیز به عنوان آزمودنی حضور داشتند.

تصویر شرکت کنندگان در دوره فارس 91

دوره های جدید سطح اول

  • مشاهده در قالب PDF

به اطلاع علاقه مندان به شرکت در دوره های بین المللی سطح اول پیکرشناسی می رساند که دوره زیر در ماه های آتی برگزار می گردد:

 

دوره فدراسیون پزشکی ورزشی در تهران

دوره بعدی در اوایل اسفند ماه 1391 در محل فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد. علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند فرم ثبت نام در دوره را تکمیل و ارسال نموده و جهت ثبت نام نهایی با مدیر دوره سرکار خانم نیکروش به شماره 83826 داخلی 265 تماس حاصل نمایند.

فرم پروژه دوره های سطح اول

  • مشاهده در قالب PDF

کلیه شرکت کنندگان در دوره های سطح اول پیکرشناسی ورزشی پس از قبولی در آزمون عملی دوره سطح اول می توانند فرم اکسل زیر را دانلود نموده و در صفحات 20 گانه آن اطلاعات مربوط به 20 نفر آزمودنی را وارد نمایند.

فرم پروژه 20 نفری دوره های سطح اول (دانلود فایل)

You are here