Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

ارتقای نرم افزار بادی متریکس بانوان

  • مشاهده در قالب PDF

همکاران گرامی به اطلاع می رساند از تاریخ 12 آذر 1397 نرم افزار بادیمتریکس بانوان ارتقاء یافته است. از جمله تغییرات جدید قرار گیری رشته ووشو و روزآمد شدن هنجارهای ترکیب بدنی بر اساس نتایج جدید است. ووشو در المپیک 2020 از جمله رشته های ورزشی دارای مدال خواهد بود.

تجربه ای جدید در پیکرشناسی در سندروم داون

  • مشاهده در قالب PDF

یکی از اعضای فعال انجمن جناب آقای محمد حسینی خواه تجربه ای جدید در زمینه سنجش های پیکرشناسی بر روی تعدادی از کودکان و نوجوانان مبتلا به سندروم داون داشته اند که خلاصه یادداشت های ایشان که می تواند برای سایر اعضا سودمند باشد در فایل زیر ارائه شده است. لازم به ذکر است که در این سنجش سرکار خانم محمودی در قسمت دختران فعالیت داشته اند. سایر اعضا هم می توانند تجربیات جالب خود را برای درج در سایت برای ایمیل سایت ارسال فرمایند.

دانلود تجربه سندروم داون

فرم های جدید مشاوره تغذیه

  • مشاهده در قالب PDF

بنابر درخواست همکاران محترم فرم های جدید مشاوره تغذیه که پیش نیاز آن انجام سنجش پیکرشناسی و ارائه کد پیکرشناسی می باشد ارائه می شود. این نوع خدمات قابل ارائه به سنین مختلف می باشد.

فرم مشاوره تغذیه (دانلود)

انواع خدمات پیکرشناسی

  • مشاهده در قالب PDF

انواع خدمات پیکرشناسی با تکمیل فرم های پیکرشناسی استاندارد امکان پذیر است.

  • انطباق سنجی پیکرشناختی برای دختران و پسران با تکمیل فرم های GENEX ویژه دختران و پسران امکان پذیر می باشد.
  • انطباق سنجی پیکرشناختی بانوان و آقایان با تکمیل فرم های FITMASS ویژه افراد علاقه مند به انتخاب رشته های ورزشی متناسب با وضعیت جسمانی و پیکری.
You are here