Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

انتشار کتاب تغذیه و مکمل های غذایی در ورزش

  • مشاهده در قالب PDF

در آخرین روزهای سال 1391 کتاب تغذیه و مکمل های غذایی در ورزش به نگارش دکتر شهرام فرج زاده موالو از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی و نشر تیمورزاده نوین منتشر شد این کتاب در 21 فصل و با حجم 312 صفحه منتشر شده است. علاقه مندان به مطالب مرتبط با سنجش ترکیب بدن و پیکرشناسی می توانند با مطالعه فصل 4 این کتاب آخرین مطالب مرتبط با این موضوع را مرور نمایند.

nut book


کتاب های صوتی پیکرشناسی ورزشی

  • مشاهده در قالب PDF

نظر به درخواست های مکرر علاقه مندان نسبت به توزیع مجموعه کتاب های صوتی تخصصی پیکرشناسی ، این کتاب های صوتی به قیمت 24000 تومان جهت ارائه به علاقه مندان آماده می باشد. علاقه مندان به دریافت این کتب صوتی می توانند مبلغ یاد شده را به شماره کارت  6037997212750302 بانک ملی به نام شهرام فرج زاده واریز و شماره فیش حواله یا فیش پرداختی را به نشانی ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا بتوانند لینک های مربوطه را دریافت نمایند.

گزارش های نرم افزاری جدید

  • مشاهده در قالب PDF

خبر خوش برای علاقه مندان به گزارش های نرم افزاری پیکرشناسی ورزشی این است که جدیدترین نسخه نرم افزار GENEX دختران و پسران یعنی نسخه 5.1 این نرم افزار از آبان ماه سال جاری گزارش دهی خود را آغاز نموده است. این نرم افزار پیشرفت های جالبی کرده است که از جمله مهم ترین موارد آن می توان به تسهیل و تکمیل اطلاعات سنجش ترکیب بدنی، تغییرات مربوط به داده های بلوغ و نیز تخمین زمان بهینه اجرای آزمون های آمادگی جسمانی در محدوده دوران بلوغ اشاره نمود. همچنین می توان گفت طراحی این گزارش ها تغییرات بسیار زیادی نموده و بسیار شکیل تر شده است.

نقشه راهنمای پیکرشناسی ورزشی در جهان معاصر

  • مشاهده در قالب PDF

فصل راهنمای دانش پیکرشناسی ورزشی در جهان معاصر که در واقع فصلی مهم از کتاب راهنمای علوم ورزشی می باشد توسط پروفسور لیندسی کارتر نگاشته شده و دکتر شهرام فرج زاده موالو آن را به فارسی برگردان کرده است.

ثبت نام جهت خواندن ادامه مطلب...

فرم های جدید الکترونیک انطباق سنجی

  • مشاهده در قالب PDF

همکاران محترم لطفا توجه داشته باشید از بهمن ماه 1391 فرم های الکترونیک انطباق سنجی در فرمت اکسل تغییر یافته و به شکل جدید ارائه می شود. لازم به ذکر است که این فرم ها قابلیت ورود اطلاعات 20 نفر را دارا می باشد.

فرم پسران (دانلود)      فرم دختران (دانلود)       فرم آقایان (دانلود)         فرم بانوان (دانلود)

You are here